Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

isemkitap.com’da satılan tüm ürünler, orijinal olup aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların ve isemkitap’ın garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

İade Koşulları

1-İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.

2-Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

3-İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.

4-Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

5-Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, telefon, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

6- Kişiye özel olarak üretilen veya özel hale getirilen ürünler iade edilemez.

*Her türlü kopyalanabilir, çoğaltılabilir, basılı ürünler üretim hatasından kaynaklı ayıplı ürün olması durumunda isemkitap.com ile iletişime geçerek 2 (iki) iş günü içinde iade edilebilir. Bu süreyi aşması durumunda iade işlemi başlatılmaz ve kabul edilmez.

İade İşlemi

1-İadesini yapacağınız ürün/ürünleri faturası ile birlikte PTT kargo firması ile göndermeniz gerekmektedir.

2-İade işlemi başlatmadan gönderilen ürün/ürünlerin kargosu kabul edilmez veya tekrar tarafınıza gönderilir.

3-İade süresi dolmuş iade kargo kabul edilmez veya tekrar tarafınıza gönderilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.