0312 433 50 33 | siparis@isemkitap.com
Hoşgeldiniz; Sn, Ziyaretçi Üye Ol

Alo Kitap - Telefonla Kitap Siparişi Hattı

Değerli Ziyaretçimiz,

İsemkitap.com, internet üzerinden sipariş imkanı olmayan tüm kitap dostlarının, kitap ihtiyaçlarını en pratik yoldan ve en güvenli şekilde temin edebilmeleri için geliştirdiği telefonla kitap siparişi hattı (ALO KİTAP) ile tüm okuyuculara istedikleri tüm kitapları hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır. ALO KİTAP hattı ile sadece siparişte bulunmayıp, dilerseniz web sayfamızda kayıtlı olmayan ve/veya temininde problem yaşadığınız, bulamadığınız kitaplarıda iletebilir, müşteri temsilcimizin kontrolü sonucu hızlı bir şekilde istenilen kitabın durumu ile ilgili bilgilendirilebilirsiniz. Ayrıca kitap destek hattımıza başvurabilir, bu tip konularda yardım talep edebilirsiniz. Kitap Destek Hattımız ile iletişim kurmak için tek yapmanız gereken destek@isemkitap.com'a istemiş olduğunuz ve bulamadığınız kitap/kitaplarla ilgili (Kitap Adı, Yazarı ve Yayınevi) bilgileri iletmeniz yeterli olacaktır. Müşteri Temsilcilerimiz göndermiş olduğunuz maile istinaden en kısa süre içerisinde araştırmalarını tamamlayıp istenilen kitapla ilgili bilgileri ve durumu iletecektir.
Kitap destek taleplerinizde, tarafınızla daha hızlı iletişim kurulabilmesi için lütfen (sabit no ve/veya cep no gibi) iletişim numaralarınızı yazmayı unutmayınız!

ALO KİTAP HATTI ile, 09:00 - 18:00 saatleri arasında telefonla, havale ve kapıda ödeme seçenekleri ile sipariş verebilirsiniz. Kredi kartı siparişleri güvenlik nedeni ile websayfamızdan sağlanmaktadır. Telefonla verilen siparişlerde ek ücret talep edilmemektedir.

Telefonla - Havale ile verilen siparişlerde, sipariş tutarı 100,00 TL'nin altında ise kitap/kitapların indirimli tutarı + kargo ücreti (Yurtiçi Kargo - 7,00 TL.) alınır. 100,00 TL'nin üzerinde ise, kargo ücreti tarafımızdan karşılanır ve sadece kitap/kitapların indirimli tutarı ödenir. Bu tip siparişlerde ödeme onayı sağlanmadığı takdirde sipariş gönderimi gerçekleştirilmemektedir.

Telefonla - Kapıda Ödeme ile verilen siparişlerde ise, sipariş tutarı 100,00 TL'nin altında ise kitap/kitapların indirimli tutarı + kargo ücreti (Yurtiçi Kargo - 7,00 TL.) + kapıda ödeme ek hizmet bedeli 5,00 TL. alınır. 100,00 TL.'nin üzerinde ise, kargo ücreti tarafımızdan karşılanır ve kitap/kitapların indirimli tutarı + kapıda ödeme ek hizmet bedeli 5,00 TL. alınır. Kapıda Ödeme yöntemi, bir ödeme seçeneği olup siparişin adresinize teslimi veya kargo şubesinde almanızın herhangi bir fiyat farkı yoktur.

Kapıda ödeme seçeneğiyle verilen tüm siparişlerde KAPIDA ÖDEME EK HİZMETİ BEDELİ ödenmesi zorunludur.

09:00 - 18:00 Saatleri arası sipariş verebileceğiniz telefon numaralarımız;

+90(312) 433 50 33

 

Test

Form Gönderimi

Tamam

E-posta haber grubu
İsemkitap.com'da yeni eklenen kitaplar ve kampanyaları takip etmek, mail ile tarafınıza bildirim almak istiyorsanız haber grubumuza hemen üye olun!
Müşteri Hizmetleri | 0312 433 50 33
İvedik O.S.B 88/1 Bölge Melih Gökçek Bulvarı 1548. Sokak No:42 Ostim - Yenimahalle / ANKARA
Tel : +90 312 433 50 33 Faks : +90 312 433 04 40
www.isemkitap.com
siparis@isemkitap.com
Sitede yer alan yazılı ve görsel materyallerin tümü İsem Yayıncılık'a aittir.Yazılı izin olmadan kopyalanamaz.
isemkitap.com - 2019 © İsem Yayın Dağıtım İştirakidir.
Web Tasarım Teknobay