0312 433 50 33 | siparis@isemkitap.com
Hoşgeldiniz; Sn, Ziyaretçi Üye Ol

Yardım Hattı

Havale ile verdiğim siparişlerimde havale işlemini kaç gün içerisinde yapmam gerekiyor ?

7 gün içerisinde havalesi gerçekleşmeyen siparişleriniz iptal edilmektedir.

Önsipariş verdiğim zaman bedeli Kredi Kartımdan çekiliyor mu ?

Hayır. Önsipariş stokta bulunmayan, hazırlanan, satış dışı olan kitaplara yönelik yaptığınız taleplerdir. Kitap satışta olduğunda size gelen bilgi epostasını takip ederek sitemizden alışverişinizi tamamlamanız gerekecektir.

Sitenizden Kredi Kartı ile alışveriş yapmak ne kadar güvenli ?

www.isemkitap.com sitesi 2012 yılından beri online Kredi Kartı ile satış yapmaktadır. 128 Bit SSL teknolojisi ve Kuveyt Türk Bankası eticaret altyapısını kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde bizim sistemimizde saklanmamaktadır, doğrudan ilgili bankanın yüksek güvenlikli sunucularında işlemleriniz gerçekleştirilmektedir. Bu yüzden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Aradığım kitabı sitenizde buldum ama açıklaması ve fiyatlandırması konusunda bir teredütüm var. Bilgilerin doğruluğunu nasıl teyid edebilirim ?

Herhangi bir kitabın açıklamasının yetersiz, eksik ve yanlış olduğunu düşündüğünüz veya fiyat bilgilerinde sorun olduğu kanaatindeyseniz bize siparis@zekakupukitaplari.com e-posta adresimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Editörlerimiz en kısa zamanda ilgili kitabın bilgilerini kontrol edip size e-posta yoluyla cevap vereceklerdir.

Sitenizde arayıp bulmadığım kitapları bulmamda nasıl yardımcı olabilirsiniz ?

Kitap Destek Sistemi ile gerek sitemizde gerekse kitapçılarda bulamadığınız her tür kitabı sizin için temin etmeye çalışırız. Bunun için sizin için temin edilmesini istediğiniz kitabın künyesini (kitap adı, yazar ve yayınevi) destek@zekakupukitaplari.com adresimize iletişim bilgilerinizde dahil olmak üzere göndermeniz yeterli olacaktır. Size daha hızlı hizmet verebilmemiz için yazar, yayınevi gibi bilginiz olan konuları bizimle paylaşmanızı istiyoruz.

Sipariş verdiğim kitap ne kadar sürede elimde olur ?

Sipariş ve teslimat koşullarımızda da yer aldığı gibi bu durum siparişi verdiğiniz zamana ve bulunduğunuz ile göre değişiklik göstermektedir. Siparişleriniz yaklaşık 1 İş günü içerisinde kargoya verilir. Ürün stoklarımızda mevcut ise aynı gün akşam kargoya verilir ve genellikle 1 - 2 gün içinde adresinize teslim edilir. Fakat bulunduğunuz il, ilçe yada köy'e kargo şirketleri belirli günlerde geliyor ise, gönderi yapıldığından itibaren kargo şubesinin adresinize teslimatı gerçekleştirileceği gün kargo tarafınıza ulaşacaktır.

Test

Form Gönderimi

Tamam

E-posta haber grubu
İsemkitap.com'da yeni eklenen kitaplar ve kampanyaları takip etmek, mail ile tarafınıza bildirim almak istiyorsanız haber grubumuza hemen üye olun!
Müşteri Hizmetleri | 0312 433 50 33
İvedik O.S.B 88/1 Bölge Melih Gökçek Bulvarı 1548. Sokak No:42 Ostim - Yenimahalle / ANKARA
Tel : +90 312 433 50 33 Faks : +90 312 433 04 40
www.isemkitap.com
siparis@isemkitap.com
Sitede yer alan yazılı ve görsel materyallerin tümü İsem Yayıncılık'a aittir.Yazılı izin olmadan kopyalanamaz.
isemkitap.com - 2019 © İsem Yayın Dağıtım İştirakidir.
Web Tasarım Teknobay