0312 433 50 33 | siparis@isemkitap.com
Hoşgeldiniz; Sn, Ziyaretçi Üye Ol

Kullanım Şartları

www.isemkitap.com sitesine eriştiğinizde aşağıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve bağlı kalacağınızı kabul ve beyan etmiş olmaktasınız.

  1. Aksi belirtilmediği sürece site içerisinde yer alan yazılı ve görsel materyallerin telif hakkı isemkitap.com a aittir. isemkitap.com'un lisanslı markalarını sattığı ürünlerin görselleri, logo ve ünvanları ilgili şirketlerin tescili altındadır. Bu materyallerin yeniden dağıtımı, kopyalanması ancak ilgili şirketin iznine bağlıdır.
  2. Web sitesinden yararlanma sorumluluğu kullanıcıya aittir. Web sitesi içerisinde yer alan bilgiler genel teamüller doğrultusunda oluşturulmuştur. Web sitesinde yer alan bilgilerle kullanıcının yapacağı işlemler sonucunda uğrayacağı zararlardan dolayı isemkitap.com sorumlu kabul edilemez.
  3. Üçüncü bir siteye isemkitap.com tarafından verilen veya başka sitelerde yer alan isemkitap.com bağlantılarının güvenliğini isemkitap.com kabul etmez. Bu sitelere erişimde kullanıcının uğrayacağı zarar ve ziyandan dolay isemkitap.com sorumlu tutulamaz.
  4. Yayınlanan içeriğin kesintiye uğramasından, gecikmesinden veya hatalı olmasından dolayı isemkitap.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  5. isemkitap.com yukarıda yer alan bu maddeleri haber verme zorunluluğu olmadan değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.
Test

Form Gönderimi

Tamam

E-posta haber grubu
İsemkitap.com'da yeni eklenen kitaplar ve kampanyaları takip etmek, mail ile tarafınıza bildirim almak istiyorsanız haber grubumuza hemen üye olun!
Müşteri Hizmetleri | 0312 433 50 33
İvedik O.S.B 88/1 Bölge Melih Gökçek Bulvarı 1548. Sokak No:42 Ostim - Yenimahalle / ANKARA
Tel : +90 312 433 50 33 Faks : +90 312 433 04 40
www.isemkitap.com
siparis@isemkitap.com
Sitede yer alan yazılı ve görsel materyallerin tümü İsem Yayıncılık'a aittir.Yazılı izin olmadan kopyalanamaz.
isemkitap.com - 2019 © İsem Yayın Dağıtım İştirakidir.
Web Tasarım Teknobay