Gizlilik Taahhütü

Bu gizlilik ilkeleri isemkitap.com tarafından, İsem Yayın Dağıtım’ın gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler isemkitap.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve İnternet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve aynı reklamların ardı ardına görülmesinin engellenmesi için Cookie’lerden yararlanılmaktadır. Cookie’lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır.

İsem Yayın Dağıtım www.isemkitap.com adresinde yer alan bağlantıların gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-posta adresi gibi), istatistiksel bilgilerini (yaş, yıllık gelir gibi) ve kişiye özel bilgilerini (vergi numarası, kimlik numarası vb.) girmelidir.

Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanmaktayız. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır. Sitemizde verdiğiniz kişisel ve iletişim bilgileriniz isemkitap.com dışında 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistik bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.

Sitemizin sipariş formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-posta adresi gibi) ve finansal bilgilerini (kredi kartı gibi) girmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza sipariş verdikleri ürünleri göndermek için kullanmaktayız. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır. Finansal bilgiler ise, doğrudan bankaların yüksek güvenlikli sunucuları üzerinden sanal pos sistemi ile sipariş tutarının ödenmesi için kullanılacaktır. Kredi kartı işlemlerinin yanı sıra (finansal) kredi kartı bilgilerini girmek istemeyen müşterilerimiz için hiç bir şekilde finansal bir bilgi içermeyen havale ve kapıda ödeme sipariş işlemleri de müşterilerimize sunulmaktadır. İsteğine bağlı olarak kullanıcı siteye kaydını iptal ederek kendi bilgilerini veritabanımızdan sildirtebilir.

isemkitap.com sitesinde hiçbir şekilde kredi kartı bilgileriniz kayıt edilmez, arşivlenmez. Bu yüzden yaptığınız alışveriş esnasında ve sonrasında kredi kartı bilgilerinizin güvenliği noktasında endişe etmenize gerek yoktur. Ödeme aşamaları tamamen müşteri tarafından seçilen Bankaların kendi yüksek güvenlikli sunucularında gerçekleştirilir. Banka ile isemkitap.com sitesi arasındaki süreçlerde SSL şifrelemesi kullanılır. Bilgileriniz şifrelenerek banka sunucularına ulaştırılır.

 

Test

Form Gönderimi

Tamam

Yeniliklerimizden ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?
Copyright © Teknobay 2021. Tüm hakları saklıdır.
Tasarım Teknobay.