Ahşap Kapaklı Baykuş Desenli Spiralli Defter İsemDükkan

İsemDükkan İsemDükkan
Ürün Kodu : 101407
Yorum Ekle
ahsap-kapakli-baykus-desenli-spiralli-a5-defter-isemdukkan
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Yorumlar (0)
 • YazarİsemDükkan


  Ahşap Kapaklı Baykuş Desenli Spiralli Defter İsemDükkan

  Ahşap Kapaklı Defterlerimiz ile farkınızı ve şık tasarımıyla zevkinizi en güzel şekilde yansıtabileceğiniz defterlerimizi en uygun fiyata isemkitap.com da bulabilirsiniz.
  Sevdiklerinizi mutlu etmek ve unutulmayacak bir hediye almak istediğinizde İsemDükkan markalı ahşap kapaklı defterlerimiz çok çeşitli desen ve renklerle tam da istediğiniz gibi hediye almanızı kolaylaştıracaktır.
  Ahşap kapaklı spiralli defterlerimizin ön ve arka kapaklarında ahşap malzeme kullanılmıştır. Desenler lazer kesim ve kazıma yöntemleri ile işlenmektedir. Spiralli olması ile kullanım kolaylığı sağlanmıştır.
  İç sayfalar renkli, kraft, beyaz ve siyah olmak üzere ön kapaktaki deseni belli edecek daha net üç boyut etkine sahip olmasını sağlamıştır.
  İsemDükkan markalı defterlerimiz birinci sınıf malzemeler kullanarak üretilmiştir. Defter ölçülerimiz A5 ebatta olup 15*21 cm ölçülerindedir. Orta boy defter kategorisindedir. 80 yaprak olan ahşap kapaklı defterlerimizde çizgisiz kağıt kullanılmıştır ve iç sayfalarda marka veya başka herhangi bir logo veya yazı bulunmamaktadır.
  Tamamen yerli üretim. 1. sınıf malzeme ve işçilik.

  Daha fazla bilgi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.