2021 TYT Kitapları

YKS Nedir?


YKS (Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı) üniversite hayalini gerçekleştirmek isteyen herkesin girmek zorunda olduğu bir sınavdır.


TYT (Temel Yeterlilik Testi)
AYT (Alan Yeterlilik Testi)
YDT (Yabancı Dil Testi)
Aşamalarından oluşan ÖSYM sınavıdır.


TYT (Temel Yeterlilik Testi) Sınavı İçin Hangi Kitapları Alınmalı?


Öğrenciler, Temel Yeterlilik Testinde lise eğitimi fark etmeksizin aynı sorular ve konulardan sorumludur. TYT, 1. Oturum olarak da bilinir. AYT’ ye girebilmek için zorunlu bir basamaktır.


TYT konularını tekrar hatırlamak ve pekiştirmek için sitemizdeki TYT Konu Anlatım kategorisindeki kaynak kitaplardan faydalanabilir ve konu eksiklerini gidererek soru çözme döneminde daha da kendine güvenen motivasyonla TYT Soru Kitapları bölümünden en güncel baskılarının olduğu birçok soru bankası arasından dilediğiniz soru bankasını seçerek kullanabilirsiniz. ÖSYM müfredatına en yakın sorulara aşinalık kazanırsınız. Daha fazla soru bankası daha fazla hakimiyet hız kazanmak demektir.


Sınava yakın zamanda da TYT Denemeleri gerçek sınav provası yaparak zaman kontrolünüzü geliştirmekle birlikte sınavda ne ile karşılaşacağınızı gösterir.


YKS yani TYT kitapları ve AYT kitapları sınav yapıldıktan sonra son yapılan sınavdaki konu dağılımı ve soru tipleri incelenip uzman eğitimciler ile yayınevleri bir sonraki sınav için içeriklerini güncellemeye ve yeni soru bankalarını hazırlamaya başlar ve en geç ağustos ayında kitaplar hazır olup satışa sunulur.


En uygun fiyat ve en güncel baskıları takip ettiğiniz isemkitap.com’ dan dilediğiniz markayı veya kitabı ister kapıda ödeme ister kredi kartı ya da havale yöntemiyle adresinize teslim kargo ile alabilirsiniz.

 

Soru Dağılımı

 

2021 TYT Kitapları (Tıkla)

2021 TYT Konu Kitapları (Tıkla)

2021 TYT Soru Kitapları (Tıkla)

2021 TYT Denemeler (Tıkla)

Test

Form Gönderimi

Tamam

Yeniliklerimizden ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?
Copyright © Teknobay 2021. Tüm hakları saklıdır.
Tasarım Teknobay.